Login

And access all the site !

Login
PasswordRECRUITMENT


< Back to the list
Created : 2018-06-12
261 Views

Offer

Team : -Team Concept-
Nation(s) : Czech Republic Czech Republic

(LE+) Novy CZ/SK team

Looking for : 4 Player(s)
Language : Czech
Level min : Legendary Eagle Legendary Eagle
Professional team : No
Remuneration : No
Role(s) :
- AWP
- Player

DESCRIPTION

Ahoj, snažím se postavit úplně nový tým na tryhard CS:GO - chtěl bych co nejdřív začít hrát na úrovni, ne jen MM/faceit pugy. Určitě by byl cíl chodit na LANky a pak třeba i výš. O mně: Je mi 18 a CS hraju už dost dlouho, začínal jsem s 1.6 občasně for fun a pak jsem přešel na CS:GO. Už mám zkušenosti s týmy, ne na vysoké úrovni, ale rozhodně vím jak to chodí a bohužel se můj minulý tým rozpadnul, tak chci zkusit začít svůj vlastní. Hraju IGL roli a hrával jsem AWP, byl jsem už i support/obyč. rifler. Můj nejvyšší rank v MM byl LE, pak jsem na rok odjel a nehrál a přišel jsem o něj. Myslím si, že individuálně mám určitě na víc, jen jsem bohužel přestal hrát kvůli roku ve Francii.


Požadavky:


- !!! TeamSpeak


- 15+ let


- !!! odhodlání a hlavně ochota trénovat straty a poslouchat (trénovat nebaví nikoho, ale je to absolutně nejdůležitější prvek; a ne, nestačí jen jít 1000x MM, to není trénink:D)


- !!! "profesionalita" ve smyslu brát to vážně a snažit se něčeho dosáhnout, postavit to nad ostatní hry (znal jsem lidi co misto tréninku šli hrát lolko, to NE!)


- !!! mít dostatek času ! to platí hlavně ze začátku, jakmile se naučíme straty a teamplay tak se začne mnohem víc chodit faceit/MM


- !!! být friendly a nehroutit se psychicky po prohře ("mě už to nebaví, další nejdu", NE!!!)


- aspoň 2k hodin na csku, úroveň nejméně LE a výš (nebudu to ale hrotit, rank toho tolik nevypovídá!) - zkušenost v týmu obrovskou výhodou !!!!!


- o map poolu bychom hlasovali (třeba já bych hlasoval pro Inferno a Cache) - straty nechávám volnější, není to "strojová" hra - hráči mají velkou volnost individuálně


- zaplatím nám tréninkový server, takze nikdo nebude mít pri tréninku 200ms ping + straty zpracovávam a posilám předem, aby netrvaly straty dlouho na naučení


Hledám role: LURKER ENTRY FRAGGER AWP (jen opravdu dobrý AWPer) SUPPORT/RIFLER


Kdo by měl zájem hrat csgo na úrovni a splňuje tyto body tak mě může kontaktovat na Steamu: http://steamcommunity.com/id/etoal (Mám dva učty, proto jen 1,3k hodin na CS:GO. Navíc budu dělat nový účet ještě)


Supported by
Csevo.com